RealizacjeRealizacje

Jesteś tutaj: Realizacje

Wydruki wielkoformatowe - ekspozycja zewnętrzna

Do wydruków eksponowanych na zewnątrz używamy technologii solwent i UV. Wydruki charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy promienie ultrafioletowe.Drukujemy na banerach jednostonnych i dwustronnych - blockout, materiałach winylowych do podświetleń - backlight, siatce mesh, papierach citylight i blueback, foliach monomerowych i...
[czytaj więcej]

Wydruki wielkoformatowe - ekspozycja wewnętrzna

Przy produkcji wydruków do zastosowań wewnętrznych używamy technologii mildsolwent do druku na foliach monomerowych i polimerowych, papierach prezentacyjnych, materiałach do podświetleń typu folia backlight,materiałach polipropylenowych oraz technologii UV do druku na materiałach sztywnych typu PCV, plexi, karton i inne.
[czytaj więcej]

reklama na pojazdach

Grafika na pojazdy może być aplikowana w formie wydruków wielkoformatowych lub grafik wektorowych wycinanych.Do wyklejania używamy specjalistycznych folii i laminatów wylewanych, gwarantujących lepszą jakość i żywotność reklamy.
[czytaj więcej]

Znaki i litery przestrzenne

Technologie produkcji liter i znaków przestrzennych są bardzo zróżnicowane, począwszy od  znaków wycinanych w styrodurze, frezowanych w plexi i PCV, wycinanych laserowo w blasze nierdzewnej, a skończywszy na literach blokowych podświetlanych za pomocą zwykłych świetlówek bądz diod LED. Nasza oferta gwarantuje klientowiszeroki wybór...
[czytaj więcej]

Pylony i kasetony świetlne

Dzięki bogatemu doświadczeniu i fachowej wiedzy przy produkcji pylonów i kasetonów świetlnych, zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę łącznie z dostawą i montażem konstrukcji reklamowych. Nasza oferta obejmuje również przygotowanie dokumentacji technicznej niezbędnej przy tego typu pracach.
[czytaj więcej]

Certyfikaty

Rzetelna Firma