FanZone EURO 2012

Jesteś tutaj: FanZone

Siedem milionów osób w strefach kibica - ta liczba robi wrażenie. Tylu sympatyków futbolu miało okazję z bliska zobaczyć prace REKWARU. Albowiem na zlecenie UEFA wykonaliśmy pełen branding stref kibica w polskich miastach - gospodarzach finałów piłkarskich mistrzostw Europy w piłce nożnej - w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Wymagania UEFA co do jakości były bardzo wysokie. Z tym większą przyjemnością przyznajemy, że sprostaliśmy wymaganiom i  w sumie wydrukowaliśmy 35 tysięcy metrów kwadratowych na banerze, blockoucie i siatce mesh . Nasze prace znajdowały się na scenach, płotach, przy bramach wejściowych. Drukowaliśmy też grafiki na wielkich ekranach, na których oglądano mecze. REKWAR podjął się również montażu wydruków.
Euro 2012 w Polsce odbierane jest jako ogromny sukces naszego kraju. Cieszymy się, że w jakimś wymiarze(wysokiej jakości grafiki w strefach kibica ) przyczyniliśmy się do pozytywnego odbioru tej największej sportowej imprezy w Polsce.

Galeria

HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe HardRockCafe

Certyfikaty

Rzetelna Firma